Istorija


 


            

Prieš keletą metų netekome savo draugo ir sargo Vokiečių aviganio JANGO.  2009 m. balandžio mėn. įsigijome Šveicarų Baltąjį Aviganį  IDDA IŠ GARGŽDŲ, o po 2 mėn. į mūsų namus atvyko ir juodas Rytų Europos Aviganis  UNNA IŠ GARGŽDŲ. Tai nuostabios šunų veislės. Niekada neplanavome veisti šunų. Tačiau rekomendavus patyrusiam kinologui Kęstučiui Petrauskui , sudalyvavome keliose šunų parodose. Teisėjų įvertinimai buvo puikūs.  Prasidėjo parodų maratonas. IDDA ir UNNA greitai iškovojo Lietuvos jaunimo čempiono titulus, o dar po metų jos abi tapo Lietuvos ir Latvijos čempionėmis. Tada nusprendėme populiarinti šias puikias šunų veisles. Įvertinę tai, jog turime apie 0,5 ha aptvertos teritorijos, gerai įrengtus voljerus, gyvename labai gražioje vietoje prie Kuršių marių, šalia yra miškas, įkūrėme šunų veislyną "PAMARIO VILKE", kuris 2010 m. buvo registruotas FCI. Nuo 2013m. veislynas vykdo individualią veiklą ir turi Valstybinės veterinarės tarnybos sertifikatą.

                             

2011 m. liepos mėn. į veislyną atvyko Vokiečių aviganė  LOLA GARLIAVIETIS - nuostabaus grožio ir puikaus charakterio šuo. 2012 m tapo Lietuvos jaunimo čempione, išlaikė veisimui privalomus egzaminus : BH, KKL-1 .              

 

2011 m. spalio mėn. veislyną papildė mūsų veislyne gimusi Rytų Europos aviganė - BELLA PAMARIO VILKE.  2012 m. Bella tapo Lietuvos Jaunimo Čempione,  2013 m. - Lietuvos Čempione, o 2014 m. - Latvijos Čempione.              

 

2012 m. sausio mėn. veislyne pasiliko Baltasis Šveicarų Aviganis DINNA PAMARIO VILKE. 2013 m. tapo Lietuvos Jaunimo Čempione, o 2014 m. - Lietuvos Čempione.          

                                                        

2014 m. kovo 8 d. mūsų veislyne apsigyveno naujas narys - basendži veislės kalytė CRISPINA  CANDY  KONGO GAZELE. Ji jau dalyvavo parodose Lietuvoje ir Latvijoje. Tapo Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Baltijos čempione! 2016-01-04 gimė pirmoji Basendžiukų vada - R. Šios vados kalytė Red Lady Pamario Vilkė liko mūsų veislyne. Ji taip pat skina laurus parodose ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje. 2017m. lapkričio mėnesį planuojama pirmoji jos vada.

 

Džiaugiamės savo augintinių pasiekimais. Mūsų veislyne gimusių šuniukų paplitimo geografija gana plati : Rusija, Latvija, Estija, Airija, Danija, Norvegija, Ispanija. Ne vienas iš jų jau yra tapę čempionais.